Hoşgeldiniz

Bekçi Tur Devriye Kontrol Sistemi

Devriye Tur Kontrol Sistemleri

Yaşam alanlarımız ve çalışma alanlarımızın güvenliği için kamera ve alarm sistemleri dışında en önemlisi güvenlik personelleridir. Güvenlik personelleri kritik bölgeleri ve dolaşıp kontrol etmesini istediğiniz alanları, gece gündüz demeden dolaşarak bir problem olup olmadığını kontrol ederler.


Peki ya güvenlik görevlilerini nasıl kontrol edeceğiz?

Belli periyotlarla kontrol edilmesi gerekilen, devriyeye çıkılmasına ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılan, birden fazla amaca ve kullanıma hizmet eden, hızlı, el tipi, kurulumu ve kullanımı kolay otomasyon ve devriye tur sistemleridir. Fabrika, depo, şantiye, askeri birlikler vb. mekanların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman kontrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bilgisayar tabanlı devriye tur kontrol sistemidir.


Bekçi tur kalemi bekçinin tur güzergahı üzerine kontrol edilmesi gereken ve istenilen noktalara anahtarlar yerleştirilir. Bu kontrol noktalarına gelindiğinde sabit bulunan anahtarları kaleme okuttuğu anda kalemin raporuna anahtarın giriş saati yazılacaktır. Kalem daha sonrasında bilgisayara bağladığınızda Bekçi Tur Devriye Kontrol programı sayesinde hangi noktadan ve geçtiği saatlerin raporunu alabilirsiniz.


Vizyotek Bekçi Tur Kalem ile bekçinizin yada güvenlik personelinizin geceleri uyumadığından ve devriye alanlarını tam zamanında kontrol edip etmediğinden emin mi olmak istiyorsunuz?

Vizyotek Bekçi Tur Devriye kalemleri ile bekçinizin yada güvenlik personelinizin devriyeyi tam olarak atıp atmadığını günlük, haftalık, aylık şekillerde raporlar alabilirsiniz. Kalem Lityum Şarjlı Pil ile çalışan cihaz zorla açılmalara ve güvenlikçinin değiştirmesine karşı %100 güvenliklidir ve Vizyotek Teknoloji Garantisi altındadır.