Hoşgeldiniz

Yemekhane Kontrol Sistemi

yemekhane-takip-sistemi

Personelinizin Yemek Saatlerini Kontrol Edebiliyor Musunuz?


Personeliniz Hangi Saatlerde Yemekhanaye Giriyor?
Yemekhaneye Hangi Kapılardan Giriş Yapıyor?
Öğünlerde Kaç Adet Yemek Yiyor?
Yemek Fişlerini Kendi mi Kullanıyor?
İş yerinizde çalışmayan kişiler yemek yiyebiliyor mu?
Personelinizin ve ziyaretçilerinizin yemek hesaplarını kontrol edebiliyor musunuz?
Kaçakları engelleyebiliyor musunuz?


Proper Yemekhane Kontrol Programı

Yemekhane Kontrol Programının amacı personelin yediği yemek sayısını tespit etmek, öğünleri düzenlemek ve yemekhane girişini hak ediş usulüne göre kontrol etmektir.
Sistem bu kontrolü bilgisayara yüklenmiş Yemekhane Kontrol Yazılımı( Programı) vasıtası ile yapar. Yemekhane Kontrol Yazılımı ile hangi personelin hangi öğünde yemek yeme hakkı olduğu, kaç adet yemek yediği, saat kaçta yediği vs.. raporlanabilir.
Personel, departman yada bir bölüme, ister öğün hak edişi, ister fiyatlandırma istersek de kontör adedi girebiliriz. Kişilere yemek yeme zaman aralıkları tanımlayarak sadece o aralıklarda yemek almalarını ve belirlediğini saatte yemek yiyebilmelerini sağlayabilirsiniz.
Bilgisayara yüklenen Yemekhane Kontrol Programında personellere tanınan öğün hakları doğrultusunda; kartını ve ya parmak izini okutan personelin o öğünde yemek yeme hakkı var ise; program geçişine izin verir, yok ise personel geçiş yapamaz.

Yemekhane çözümleri; İşletmenizde bulunan yemekhane geçiş noktalarına kurulacak turnikeler üzerine monte edilen kartlı ya da parmak izli okuyucular ile sağlanır. Yemekhane Kontrol Sistemleri’nin kullanım amaçlarının en başında kuşkusuz ki, personelin öğün haklarının düzenlenmesi, herkesin eşit şekilde yemekhaneden yararlanabilmesi ve kaçakların önlenmesi vardır. Yemekhane Kontrol Sistemi, bilgisayarınıza kurulacak bir YEMEKHANE yazılımı ile kontrol edilmektedir. Personel ve ya departmana ister öğün hak edişi, ister fiyatlandırma, istenirse de kontör adedi girelebilir. Kişilere yemek yeme zaman aralıkları tanımlanarak sadece o aralıklarda yemek almalarını ve belirlediğiniz adette yemek yiyebilmelerini sağlayabilirsiniz.
Bu raporlamalar haftalık, aylık ya da istediğiniz tarih aralıklarında olabilir. Yemekhane kontrol programımız Mysql tabanlıdır, bu sayede birden fazla kullanıcıya kurulacak sistem sayesinde, program üzerinde birden fazla kişi raporlama yapabilir.
Bu basit sistem ile kim yemekhanede ne kadar süre geçiriyor; kaç adet yemek yiyor görebilir, sınırlandırmalar yaparak işletme maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Yemekhane Kontrol Programımız İle Alabileceğiz Raporlar:

AYRINTILI RAPOR( SAAT KAÇTA NEREDE YEMEK YENİLDİĞİ)
ÖZET RAPOR( KİŞİ BAZINDA YEMEK ADEDİ)
ÖĞÜN RAPORU( YEMEK YİYENLERİ AYRINTILI ŞEKİLDE VERİR.)
YEMEK YEMEYENLER
FAZLA YEMEK YİYENLER
YEMEKHANE RAPORU 

VİZYOTEK YEMEKHANE KONTROL SİSTEMİ İLE;

Kapı kontrol bölümü sayesinde bütün kapılar kontrol edilebiliyor,
Bölüm bazında tanımlama,
Kapı bazında tanımlama,
Kişi bazında tanımlama,
Kişi tanımlamaları,
Ücret tanımlamaları,
Kapılardan geçiş yetkileri, ,
Kapı tanımlamaları,
Bölüm bazında raporlar,
Tarih aralığında raporlar,
Zaman aralığında raporlar,
Kişi bazında raporlar alınabilir.

VİZYOTEK YEMEKHANE KONTROL SİSTEMİ BİLEŞENLERİ:

 Parmak izli, proximity kartlı veya mifare kartlı Yemekhane Kontrol Okuyucusu,
 Turnike (dilenirse),
  Yemekhane Kontrol Programı

 Veri Tabanı Destekleri :

 Yazılım çözüm ortaklarımıza bağlı olarak aşağıdaki veri tabanları kullanılmaktadır.

   - Oracle
   - Mssql
   - Mysql
   - Firebird 

Kullanıcı Arabirimi : 

Web ve desktop ( masaüstü ) yazılım ara birimleri sunulmaktadır.

 Yazılım Kod Açma ve Paylaşım; 

 Çözüm ortaklarımız bünyesinde yazılım departmanı bulunan kurumlara projeye bağlı olarak yazılım source kodlarını kurum içinde yazılım kişiselleştirme amaçlı sözleşme ve bedel karşılığında açabilmektedirler.  Yazılım çözüm ortaklarımız için detaylı bilgi alınız.

 

Son Kullanıcı Satış ; 

Şirketimiz ana distribütör ve ithalatçı şirket olup son kullanıcı satışımız yoktur. Proje ihtiyaçlarınızda size uygun doğru çözümler sunacak çözüm ortağı bilgileri için şirketimizle irtibata geçiniz.