Görünüm:
Hızlı Görünüm

OP-K100 Dış Ünite

OP-K100Kişi ve yaşanılan alanların güvenliği için her türlü hırsızlık olaylarını önlemek ve caydırmak amacıyla diyafon sistemleri tasarlanmaktadır. Diyafon sisteminin sağladığı faydalar olarak günümüzün ciddi sorunlarından olan hırsızlık olaylarının çözümü bu sayede sağlanmaktadır. Bu sistem ile giriş ve çıkışlar en iyi şekilde takip edilmekte ve ş..

Hızlı Görünüm

OP-KV100 Villa Tipi Dış Ünite

OP-KV100 Kişi ve yaşanılan alanların güvenliği için her türlü hırsızlık olaylarını önlemek ve caydırmak amacıyla diyafon sistemleri tasarlanmaktadır. Diyafon sisteminin sağladığı faydalar olarak günümüzün ciddi sorunlarından olan hırsızlık olaylarının çözümü bu sayede sağlanmaktadır. Bu sistem ile giriş ve çıkışlar en iyi şekilde takip edilmek..

Hızlı Görünüm

OP-M1000 Yönetim Merkezi Güvenlik Telefonu

OP-M1000Dijital güvenlik telefonu olarak kullanılmaktadır.Tuş takımları sayesinde daireler arası arama işlemi yaparak, iletişime geçebilirsiniz. Kapı ile konuşma özelliğine sahiptir.Gelen ziyaretçiler ile konuşarak kimin geldiğini öğrenebilirsiniz.Kapıcı ile görüşme özelliğine sahiptir.Bu özellik sayesinde apartman görevlisi veya sitede çalışa..

Hızlı Görünüm

OP-S70 Daire İç Ünite

OP-S70Kişi ve yaşanılan alanların güvenliği için her türlü hırsızlık olaylarını önlemek ve caydırmak amacıyla diyafon sistemleri tasarlanmaktadır. Diyafon sisteminin sağladığı faydalar olarak günümüzün ciddi sorunlarından olan hırsızlık olaylarının çözümü bu sayede sağlanmaktadır. Bu sistem ile giriş ve çıkışlar en iyi şekilde takip edilmekte ve şü..

Hızlı Görünüm

OP-SW4 4 lü Port Dağıtıcı

OP-SW100Kolay MontajVideo ve Ses DağıtıcıAlarmsız Adresleme4 Port RJ45 ile 4 Adet Monitör Bağlantısıİç Ortam ve Villa Tipi İstasyonlar İçin UyumluKolay KullanımGüç Kaynağı DC 18V..

Hızlı Görünüm

OP-K200 Dış Ünite

OP-K200Kişi ve yaşanılan alanların güvenliği için her türlü hırsızlık olaylarını önlemek ve caydırmak amacıyla diyafon sistemleri tasarlanmaktadır. Diyafon sisteminin sağladığı faydalar olarak günümüzün ciddi sorunlarından olan hırsızlık olaylarının çözümü bu sayede sağlanmaktadır. Bu sistem ile giriş ve çıkışlar en iyi şekilde takip edilmekte ve ş..

Hızlı Görünüm

OP-S73 Daire İç Ünite

OP-S73Kişi ve yaşanılan alanların güvenliği için her türlü hırsızlık olaylarını önlemek ve caydırmak amacıyla diyafon sistemleri tasarlanmaktadır. Diyafon sisteminin sağladığı faydalar olarak günümüzün ciddi sorunlarından olan hırsızlık olaylarının çözümü bu sayede sağlanmaktadır. Bu sistem ile giriş ve çıkışlar en iyi şekilde takip edilmekte ve şü..

Hızlı Görünüm

OP-SW6 6 LI PORT DAĞITICI

OP-SW100Kolay MontajVideo ve Ses DağıtıcıAlarmsız Adresleme6 Port RJ45 ile 6 Adet Monitör Bağlantısıİç Ortam ve Villa Tipi İstasyonlar İçin UyumluKolay KullanımGüç Kaynağı DC 18V..

Hızlı Görünüm

OP-K500 Dış Ünite

OP-K500Kişi ve yaşanılan alanların güvenliği için her türlü hırsızlık olaylarını önlemek ve caydırmak amacıyla diyafon sistemleri tasarlanmaktadır. Diyafon sisteminin sağladığı faydalar olarak günümüzün ciddi sorunlarından olan hırsızlık olaylarının çözümü bu sayede sağlanmaktadır. Bu sistem ile giriş ve çıkışlar en iyi şekilde takip edilmekte ve ş..

Hızlı Görünüm

OP-S433 Daire İçi Ünite

OP-S433Kişi ve yaşanılan alanların güvenliği için her türlü hırsızlık olaylarını önlemek ve caydırmak amacıyla diyafon sistemleri tasarlanmaktadır. Diyafon sisteminin sağladığı faydalar olarak günümüzün ciddi sorunlarından olan hırsızlık olaylarının çözümü bu sayede sağlanmaktadır. Bu sistem ile giriş ve çıkışlar en iyi şekilde takip edilmekte ve ş..

Hızlı Görünüm

OP-SW100 DIŞ ÜNİTE ANA DAĞITICI

OP-SW100Kolay MontajVideo ve Ses DağıtıcıAlarmsız Adresleme8 Port RJ45 ile 8 Adet Monitör Bağlantısıİç Ortam ve Villa Tipi İstasyonlar İçin UyumluKolay KullanımGüç Kaynağı DC 18V..

Hızlı Görünüm

OP-S436 Daire İçi Ünite

OP-S436Kişi ve yaşanılan alanların güvenliği için her türlü hırsızlık olaylarını önlemek ve caydırmak amacıyla diyafon sistemleri tasarlanmaktadır. Diyafon sisteminin sağladığı faydalar olarak günümüzün ciddi sorunlarından olan hırsızlık olaylarının çözümü bu sayede sağlanmaktadır. Bu sistem ile giriş ve çıkışlar en iyi şekilde takip edilmekte ve ş..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
whatsapp1