Nasıl Urun Alirim

Nasıl ürün alırım?


  • Ürün sayfasındaki Hemen AL! butonuna tıklayın.

  • Adres seçimi ekranında ürünün teslim edileceği adresi belirleyin.

  • Ödeme ekranında, kredi kartı, banka kartı, sanal kart ile ödemenizi yapın. Ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın

  • Ödeme ekranında, satın alacağınız ürünleri ve ürünlerin gönderileceği adresi ekranın sağ tarafında yer alan "Alışveriş Özeti" bölümünden görebilirsiniz.

  • Ödeme sırasında satın aldığınız ürünleri değiştirmek isterseniz "sepeti düzenle" linkinden ürünleri değiştirebilir, adres bilgilerinizi değiştirmek isterseniz "Değiştir" linkinden düzenleme yapabilirsiniz.


Ürünü satın aldıktan sonra


Ödeme yaptığınızda, ürün bedeli bayi.vizyotek havuz hesabına (güvenli hesap) aktarılır. Siz ürünü teslim alıp onay vermeden ürün bedeli satıcıya aktarılmaz. 

1.Satıcı ürünü kargolarÜrünü satın aldınız. Ürününüz 1 iş günü içerisinde size gönderilir ve kargo bilgileriniz sisteme girilir. Kargo bilgilerine Bana Özel/Durum
sayfanızdan ulaşabilir ve kargonun takibini yapabilirsiniz.

2.Ürünü onaylayın

Ürün size kargolandıktan sonra ürüne onay vermeniz için 1 iş günü süreniz vardır. Ürünü teslim aldığınızda kontrollerinizi yapıp onay verin. 

Onay verdiğinizde, bayi.vizyotek havuz hesabında bekletilen ürün bedeli satıcının hesabına aktarılır.

3.Puan ve yorum verin


Aldığınız ürün ve alışveriş süreci hakkında puan ve yorumda bulunarak alışveriş tecrübenizi diğer bayi.vizyotek kullanıcılarına aktarın.


Üye olmadan alışveriş yapmak


Üye olmadan da HemenAL! seçeneği ile ürün alabilirsiniz. Üye olmadan ürün satın aldıktan sonra siparişinizi takip etmek, iade sürecini başlatmak veya satıcıyla irtibata geçmek için üyelik kaydınızı tamamlamalısınız. 

Mesafeli Satış Sözleşmesinin Saklanması


Alıcı ve satıcılar arasında yapılan mesafeli satış sözleşmeleri, alıcıya e-posta yoluyla gönderilir ve taraflar sözleşmelere Bana Özel sayfalarından 3 ay süre ile ulaşabilir.