Görünüm:
Hızlı Görünüm

JS201 Standalone Kart Okuyucu

JS201 Standalone Kart OkuyucuUluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonCihaz üzerinden kayıt kontrolüKolay KullanımHızlı Tepkime SüresiUygulama Alanları:Hastaneler, sağlık alanları gibi hassas ortamlarda kullanmak için idealdir.Okullar.Küçük ve orta ölçekli işletmeler.Klinikler ve sağlık ekipmanları.Fabrikalar..

Hızlı Görünüm

Masaüstü USB UHF Kart Okuyucu

Masaüstü USB UHF Kart Okuyucu 860-928 Mhz çalışma frekansı200 mm okuma / 100 mm yazma mesafesi10ms okuma hızıISO18000-6B EPC CLASS1 Gen2 standard protokolKlavye EmisyonluUSB..

Hızlı Görünüm

OP-12 DBI HGS Uzun Mesafe-RFID Okuyucu (UHF)

OP-12 DBI HGS Uzun Mesafe - RFID Okuyucu (UHF)VS serisi yüksek performanslı bir UHF RFID entegre okuyucudur.Tamamen otomatik zeka özelliği üzerine tasarlanmıştır.Etkin dijital sinyal işleme algoritmasına dayalı olup, yüksek tanımlama hızıyla etiket okuma/yazma işlemini destekler. Yaygın olarak lojistik, erişim kontrolü ve endüstriyel üretim sü..

Hızlı Görünüm

OP-4004 Dörtlü Kontrol Paneli

Genel Özellikler :Offline Çalışma, Real Time Denetim, Foto Gösterim, Yığın Bellek, Esnek Kullanıcı Ayrıcalıkları kurulumu, Uzaktan Kapı Açma, Çoklu kullanıcı denetimi, hızlı kurulum, kolay sorgulama ve kontrol imkânı. Düzenlenebilir ve yazdırılabilir Raporlar, Excel ortamında rapor alabilme imkânı, Kart+Şifre kullanımı, Kapanış gecikmesi alarmı, ge..

Hızlı Görünüm

OP-M500P Şifreli Kart Okuyucu

OP-M500PUluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonCihaz üzerinden kayıt kontrolüKolay KullanımHızlı Tepkime SüresiUygulama Alanları:Hastaneler, sağlık alanları gibi hassas ortamlarda kullanmak için idealdir.Okullar.Küçük ve orta ölçekli işletmeler.Klinikler ve sağlık ekipmanları.Fabrikalar, inşaat, kimya sanay..

Hızlı Görünüm

OP-P62 ID Kart Okuyucu

OP - P62Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek parmak izi kapasitesiUSB 2.0 ile hızlı transferKolay KullanımHızlı tepkime süresi..

Hızlı Görünüm

OP-R105 Seri Kart Okuyucu (Proximity)

OP-R105 Seri Kart Okuyucu (Proximity)Kart Kayıt Kapasitesi Yok0-10 cm Arası Kart Okuma MesafesiRS232 BağlantıOnline ÇalışmaDC 12V..

Hızlı Görünüm

OP-R105-26/34 Wiegand Kart Okuyucu (Proximity/Mifare)

OP-R105-26/34 Wiegand Kart Okuyucu (Proximity/Mifare)0-10 cm Arası Kart Okuma MesafesiKart Kayıt Kapasitesi YokWiegand BağlantıOnline ÇalışmaDC 12V..

Hızlı Görünüm

OP-USB Kart Okuyucu(Proximity/Mifare/HID)

Ürün fonksiyonu:RF-ID etiketleri hızlı okuma.Bilgisayara sürücü gerekmeden bağlanır.Kart numarası okuma/yazma ve kopyalama/çoğaltma işlemleri yapılabilir...

Hızlı Görünüm

USB PARMAK İZİ

USB Parmak İziUluslararası testlerde 50 üzeri ödülKomposit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerHızlı Parmak İzi TanımaTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek Parmak izi KapasitesiUSB 2.0 ile Hızlı TransferKolay KullanımHızlı Tepkime Süresi..

Hızlı Görünüm

4 Kanal Genişletme Board'ı

Kolay KullanımHızlı Tepkime Süresi  Yangın, Hırsız, Kontrol Panelleri ile uyum sağlar ( Tüm Seriler ile uyumludur.)..

Hızlı Görünüm

OP-8-DBI HGS Uzun Mesafe-RFID Okuyucu Anten 8dbi(UHF)

OP - 8 - DBIVS serisi yüksek performanslı bir UHF RFID entegre okuyucudur.Tamamen otomatik zeka özelliği üzerine tasarlanmıştır.Etkin dijital sinyal işleme algoritmasına dayalı olup, yüksek tanımlama hızıyla etiket okuma/yazma işlemini destekler.Yaygın olarak lojistik, erişim kontrolü ve endüstriyel üretim sürecini kontrol sistemi gibi birçok RFID ..

Hızlı Görünüm

OP-M100 ID Şifreli Kart Okuyucu

OP-M100 IDUluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonCihaz üzerinden kayıt kontrolüKolay KullanımHızlı Tepkime SüresiUygulama Alanları:Hastaneler, sağlık alanları gibi hassas ortamlarda kullanmak için idealdir.Okullar.Küçük ve orta ölçekli işletmeler.Klinikler ve sağlık ekipmanları.Fabrikalar, inşaat, kimya san..

Hızlı Görünüm

OP-M300P Standalone Kart Okuyucu

OP-M300 PUluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonCihaz üzerinden kayıt kontrolüKolay KullanımHızlı Tepkime SüresiUygulama Alanları:      Hastaneler, sağlık alanları gibi hassas ortamlarda kullanmak için idealdir.Okullar.Küçük ve orta ölçekli işletmeler.Klinikler ve sağlık ekipmanları.Fabr..

Hızlı Görünüm

OP-R121 Seri Kart Okuyucu (Proximity/Mifare)

OP-R121 Seri Kart Okuyucu (Proximity/Mifare)Kart Kayıt Kapasitesi Yok0-10 cm Arası Kart Okuma MesafesiRS232 BağlantıOnline ÇalışmaDC 12V..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)
whatsapp1