Görünüm:
Hızlı Görünüm

OP-P62 ID Kart Okuyucu

OP - P62Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek parmak izi kapasitesiUSB 2.0 ile hızlı transferKolay KullanımHızlı tepkime süresi..

Hızlı Görünüm

OP-T10 TCP/IP Kart Okuyucu

OP - P3003Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek Kayıt KapasitesiUSB 2.0 ile Hızlı TransferKolay KullanımHızlı Tepkime Süresi..

Hızlı Görünüm

OP-T20 Kart Okuyucu

OP - PA200Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek kayıt kapasitesiUSB 2.0 ile Hızlı TransferKolay KullanımHızlı Tepkime Süresi..

Hızlı Görünüm

OP-Y20 Kart Okuyucu

Y20 Kart OkuyucuUluslararası testlerde 50 üzeri ödülKomposit algoritma ile yüksek hızlı operasyonTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüUSB 2.0 ile Hızlı TransferKolay KullanımHızlı Tepkime Süresi..

Hızlı Görünüm

OP-P58ID Kart Okuyucu

P58ID Kart OkuyucuUluslararası testlerde 50 üzeri ödülKomposit algoritma ile yüksek hızlı operasyonTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüUSB 2.0 ile Hızlı TransferKolay KullanımHızlı Tepkime Süresi..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
whatsapp1