Görünüm:
Hızlı Görünüm

OP-HTL-L2000 Otel Kapı Kilidi

OP-HTL-L2000 Otel Kapı KilidiOtellerdeki odaların kontrolleri için çok farklı çözümler bulunmaktadır. Bu çözümlerin ortak noktası kapı üzerine monte edilen cihazlar ve bu cihazları kontrol eden kartlardır. Otel kapılarına takılan otel kapı kilitleri, oldukça güvenli ve kullanıldığı otellerde kullanım kolaylığı sağlayan cihazlardır. Günümüzde tatil ..

Hızlı Görünüm

OP-HTL-L1000 Otel Kapı Kilidi

Otellerdeki odaların kontrolleri için çok farklı çözümler bulunmaktadır. Bu çözümlerin ortak noktası kapı üzerine monte edilen cihazlar ve bu cihazları kontrol eden kartlardır. Otel kapılarına takılan otel kapı kilitleri, oldukça güvenli ve kullanıldığı otellerde kullanım kolaylığı sağlayan cihazlardır. Günümüzde tatil köylerinde bulunan butik otel..

Hızlı Görünüm

OP-HTL-100ENC USB Kart Kodlayıcı

Kapı kartı kodlayıcısı ile otel kapı kilidini açmak için kullanacağınız kartı kodlayabilirsiniz. Kodlama esnasında müşterinin ne kadar süre ile odada misafir edileceği karta kaydedilir. Böylece o süre bitiminde otel kartı odanın kapısını açmaz ve kalma yetkisi olmadığını belirtirKolay kullanımŞık tasarımHızlı tepkime süresi ..

Hızlı Görünüm

OP-EK-100 Elektronik Kilit Gövdesi

Elektronik kilit gövdesiyle kapılarınız daha güvenli bir hal almaktadır.Güçlü ve sağlam yapıKolay montaj..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

OP-HTL-100ES Kartlı Enerji Anahtarı (Energy Saver)

Energy Saver kullanıldığı yerlerde enerjinin tek bir noktadan kolayca kontrol edilebilmesini sağlamaktadır.Energy Saver, anahtarlık veya akıllı kart ile bütün ev ve otel odalarında dışarı çıkarken geride çalışır halde bırakılabilecek cihazların ve aydınlatmaların enerjisini keserek güvenlik ve tasarruf sağlar.Bu sayede çalışır halde unutulan elektr..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
whatsapp1