Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Bilgilendirme Yazısı

Sayın Firma Yetkilisi;

Vizyotek Teknoloji olarak kişisel verilerinizin güvenliği konusunda hassasiyet göstermekteyiz.
Bu bilinçle,Vizyotek Teknoloji ile ilişkili tüm şahısların ve firmaların her türlü kişisel verilerinin 07.04.2016 tarihinde yayınlanarak yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVK Kanunu) kapsamına uygun işlenmesi, muhafaza edilmesi ve korunmasına büyük önem veriyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz ve paydaşlarımız kişisel verilerinizi birçok kanaldan Vizyotek Teknoloji ile paylaşabiliyorsunuz.
Paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz işbu Kanun kapsamında Firmamız tarafından muhafaza edilip, vermiş olduğunuz onay çerçevesinde işlenecektir.
Firmamıza ilişkin tanıtım, teşekkür, bilgilendirme ve duyuru amaçlı iletişimleri gerçekleştirmek; istatistik amaçlı bilgi toplamak ve çalışmalarımızı geliştirmek amaçlarıyla kişisel verileriniz tarafımızca kullanılabilecektir.

Bu sorumluluğumuzun tam idraki ile KVK Kanunu’nda tanımlı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, kişisel verilerinizi aşağıda yer alan mevzuattaki sınırlar çerçevesinde işlemekte olduğumuzu bilgilerinize sunarız.

whatsapp1