OPTEX

Görünüm:
Hızlı Görünüm

12V 1 Amper Adaptör

OPD - 12 - 1100-240V AC Voltaj0°C ~ +40°C Çalışma Isı AralığıEbatlar: 10.5*5.5*3 cm..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

65 KG Kapı Hidroliği

·         60kg  kapı ağırlıklarında kullanım·         Çelik ve Demir kapılarda kullanım·         Kapama gücü: 4·         Sağ ve sol kullanıma uygun·   ..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

Loop / Araç Dedektörü

Loop / Araç DedektörüOptex marka tek kanal 220V ile çalışmaktadır.Araç dedektörü yolda araç olup olmadığını tespit etmek amacı ile kullanılır.Otopark, garaj giriş - çıkışlarında araç algıladığı zaman bariyer, otomatik kayar kapıların kontrolü için kullanılır...

Hızlı Görünüm

Masaüstü USB UHF Kart Okuyucu

Masaüstü USB UHF Kart Okuyucu 860-928 Mhz çalışma frekansı200 mm okuma / 100 mm yazma mesafesi10ms okuma hızıISO18000-6B EPC CLASS1 Gen2 standard protokolKlavye EmisyonluUSB..

Hızlı Görünüm

OP-12 DBI HGS Uzun Mesafe-RFID Okuyucu (UHF)

OP-12 DBI HGS Uzun Mesafe - RFID Okuyucu (UHF)VS serisi yüksek performanslı bir UHF RFID entegre okuyucudur.Tamamen otomatik zeka özelliği üzerine tasarlanmıştır.Etkin dijital sinyal işleme algoritmasına dayalı olup, yüksek tanımlama hızıyla etiket okuma/yazma işlemini destekler. Yaygın olarak lojistik, erişim kontrolü ve endüstriyel üretim sü..

Hızlı Görünüm

OP-250 Yarım Boy Turnike

OP-280 Yarım Boy TurnikeTurnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içerisinde en önemlilerinden biridir. Geçiş kontrol amacına yönelik olan turnike seçimi orada uygulanmak istenen güvenlik sistemi ile bağlantılıdır. Farklı çeşitlerde ki turnikeler ile firmalara giriş - çıkış saatleri, ziyaretçiler, yemekhaneler, stadyumlar, vb. g..

Hızlı Görünüm

OP-4004 Dörtlü Kontrol Paneli

Genel Özellikler :Offline Çalışma, Real Time Denetim, Foto Gösterim, Yığın Bellek, Esnek Kullanıcı Ayrıcalıkları kurulumu, Uzaktan Kapı Açma, Çoklu kullanıcı denetimi, hızlı kurulum, kolay sorgulama ve kontrol imkânı. Düzenlenebilir ve yazdırılabilir Raporlar, Excel ortamında rapor alabilme imkânı, Kart+Şifre kullanımı, Kapanış gecikmesi alarmı, ge..

Hızlı Görünüm

OP-60 (60 KG Manyetik Kilit)

OP - 60Mıknatıslı Manyetik Kilit60 Kg Tutuş GücüEnerji varken Kilitli (Fail Safe)2 KabloDC 12V250 Ma..

Hızlı Görünüm

OP-B005 Selenoid Kilit (Pimli Kilit)

OP - B005Selenoid (Pimli) KilitEnerji varken Kilitli (Fail Safe)2 KabloDC12V..

Hızlı Görünüm

OP-B303 Teleskopik Kollu Otopark Bariyeri - 3 SN

Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerine koyulacak fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Bariyer istenirse uzaktan kumanda, man..

Hızlı Görünüm

OP-BC-2 Sıva Üstü Bas Aç Butonu

OP - BC - 2 Sıva Üstü Paslanmaz Çelik Bas Aç Butonİnce Tip..

Hızlı Görünüm

OP-BK-100 Motorlu Kapı Kilidi

OP-BK-100Apartman ve Bahçe dış kapıları için tasarlanmıştır.Ürünün en önemli özelliği dili olmaması ve manyetik kilitleme sistemiyle çalışmasıdır. Manyetik kilitleme sistemi nasıl çalışır? Kapı kapanınca kilit karşılığındaki mıknatıslı bölümü görünce dilini dışarı çıkarır. Böylece dil karşı tarafa geçer ve otomatik olarak kilitlenir.Bu sistemin siz..

Hızlı Görünüm

OP-F1001 Yüz Tanıma Terminali

OPTEX OP-F1001 Yüz Tanıma TerminaliKüçük boyutu ve fiyat/permormans uygunluğu ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdirÇalışma ŞekliGömülü 3B tanıma sistemi:Geçiş kontrolü, personel devam kontrol sistemi ve kimlik belirleme alanlarında uygulanırKullanıcı cihazın karşısına geçince 3B detektör otomatikman harekete geçerLED göstergesi yanıp s..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 168 (12 Sayfa)
whatsapp1