Görünüm:
Hızlı Görünüm

OP-P3003 Parmak İzi Okuyucu

OP - P3003Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek Parmak izi KapasitesiUSB 2.0 ile Hızlı TransferKolay KullanımHızlı Tepkime Süresi..

Hızlı Görünüm

OP-S10 Standalone Parmak İzi Okuyucu

OP-S10 Standalone Parmak İzi OkuyucuUluslararası testlerde 50 üzeri ödülHızlı Tepkime SüresiKolay KullanımCihaz üzerinden kayıt kontrolüTek dokunma ile işlem kolaylığıİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerDC 12VUygulama AlanlarıHastaneler, sağlık alanları gibi hassas ortamlarda kullanmak için idealdirOkullarKüçük ve orta ölçekli ..

Hızlı Görünüm

OP-P5005 Parmak İzi Okuyucu

OP - P5005Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek parmak izi kapasitesiUSB 2.0 ile Hızlı TransferKolay KullanımHızlı Tepkime Süresi..

Hızlı Görünüm

S20 Standalone Parmak İzi Okuyucu

OPTEX S20 PARMAK İZİ STANDALONE OKUYUCUUluslararası testlerde 50 üzeri ödülHızlı Tepkime SüresiKolay KullanımCihaz üzerinden kayıt kontrolüTek dokunma ile işlem kolaylığıİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerDC 12VUygulama AlanlarıHastaneler, sağlık alanları gibi hassas ortamlarda kullanmak için idealdirOkullarKüçük ve orta ölçek..

Hızlı Görünüm

OP-PA200 Parmak İzi Okuyucu

OP - PA200Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek parmak izi kapasitesiUSB 2.0 ile Hızlı TransferKolay KullanımHızlı Tepkime Süresi..

Hızlı Görünüm

OP-C37 Parmak İzi Okuyucu

OP C 37Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek parmak izi kapasitesiUSB 2.0 ile Hızlı TransferKolay KullanımHızlı Tepkime Süresi..

Hızlı Görünüm

OP-P1000 Parmak İzi Okuyucu

OP P 1000Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek parmak izi kapasitesiUSB 2.0 ile Hızlı TransferKolay KullanımHızlı Tepkime Süresi..

Hızlı Görünüm

OP-P1100 Parmak İzi Okuyucu

OP-P1100Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek parmak izi kapasitesiUSB 2.0 ile Hızlı TransferKolay KullanımHızlı Tepkime Süresi..

Hızlı Görünüm

OP-PA1000 Parmak İzi Okuyucu

OP-PA1000Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek parmak izi kapasitesiUSB 2.0 ile Hızlı TransferKolay KullanımHızlı Tepkime Süresi..

Hızlı Görünüm

OP-C06 Parmak izi Okuyucu

OP - C06Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek Parmak izi kapasitesiUSB 2.0 ile Hızlı TransferKolay KullanımHızlı Tepkime Süresi..

Hızlı Görünüm

OP-P58 Parmak İzi-Kart Okuyucu

OP-P58Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek parmak izi kapasitesiUSB 2.0 ile hızlı transferKolay KullanımHızlı tepkime süresi..

Hızlı Görünüm

OP-P68 Parmak İzi-Kart Okuyucu

OP-P68 Parmak İzi - Kart OkuyucuUluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek Parmak izi KapasitesiUSB 2.0 ile hızlı transferKolay kullanımHızlı tepkime süresi..

Hızlı Görünüm

OP-C07 Parmak İzi Okuyucu

OP - C07Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek parmak izi kapasitesiUSB 2.0 ile hızlı transferKolay kullanımHızlı tepkime süresi..

Hızlı Görünüm

OP-B07 Parmak İzi Okuyucu

OP-B07 Parmak İzi OkuyucuUluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek parmak izi kapasitesiUSB 2.0 ile hızlı transferKolay kullanımHızlı tepkime süresi..

Hızlı Görünüm

OP-P61 Parmak İzi / Kart Okuyucu

OP - P61Uluslararası testlerde 50 üzeri ödülKompozit algoritma ile yüksek hızlı operasyonİleri teknoloji ile parmak izindeki değişimleri güncellerTek dokunma ile işlem kolaylığıCihaz üzerinden kayıt kontrolüYüksek parmak izi kapasitesiUSB 2.0 ile hızlı transferKolay kullanımHızlı tepkime süresi..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)
whatsapp1