Görünüm:
Hızlı Görünüm

OP-F1001 Yüz Tanıma Terminali

OPTEX OP-F1001 Yüz Tanıma TerminaliKüçük boyutu ve fiyat/permormans uygunluğu ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdirÇalışma ŞekliGömülü 3B tanıma sistemi:Geçiş kontrolü, personel devam kontrol sistemi ve kimlik belirleme alanlarında uygulanırKullanıcı cihazın karşısına geçince 3B detektör otomatikman harekete geçerLED göstergesi yanıp s..

Hızlı Görünüm

OP-F1500 Yüz Tanıma Terminali

OPTEX OP-F1500 Yüz Tanıma TerminaliKüçük boyutu ve fiyat/performans uygunluğu ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir.Çalışma ŞekliGömülü 3B tanıma sistemi:Geçiş kontrolü, personel devam kontrol sistemi ve kimlik belirleme alanlarında uygulanırKullanıcı cihazın karşısına geçince 3B detektör otomatikman harekete geçerLED göstergesi yanıp ..

Hızlı Görünüm

OP-FT20 Yüz Tanıma Terminali

OP-FT20 Yüz Tanıma Terminali Küçük boyutu ve fiyat/performans uygunluğu ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir.Gömülü 3B Tanıma Sistemi:Geçiş kontrolü, Personel Devam kontrol sistemi ve kimlik belirleme alanlarında uygulanır.Yüz Tanıma Sistemi ÖzellikleriFarklı Tanıma Metodları:Yüz tanımaYüz tanıma + PINYüz tanıma + KartKart + Foto..

Hızlı Görünüm

Hanvon F110(FA100) Yüz Tanıma Sistemi

FaceID F110 Yüz Tanıma Terminali Küçük boyutu ve fiyat/permormans uygunluğu ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir.Gömülü 3B Tanıma Sistemi:Geçiş kontrolü, Personel Devam kontrol sistemi ve kimlik belirleme alanlarında uygulanır.Kullanıcı cihazın karşısına geçince 3B detektör otomatikman harekete geçer.LED göstergesi yanıp söner, k..

Hızlı Görünüm

Hanvon FA600 Yüz Tanıma Terminali

Hanvon FA600 Yüz Tanıma Terminali Geçiş kontrol ve PDKS gömülü 3B biyometrik yüz tanıma sistemi Geçiş kontrolü PDKS uygulamarında kullanılan bir sistemdir Ticari işletmeler, banka, kurumsal alanlar, bina otomasyonunda kullanılmak için idealdirÇalışma ŞekliGömülü 3B Tanıma Sistemi: Geçiş kontrolü, personel devam kontrol sistemi v..

Hızlı Görünüm

Hanvon FT200 Yüz Tanıma Terminali

Hanvon FaceID FT200 Yüz Tanıma TerminaliGeçiş kontrol ve PDKS gömülü 3B biyometrik yüz tanıma sistemiFT200 gömülü "Dual Sensor™" yüz tanıma algoritması ile desteklenen yüz tanıma sistemidirGeçiş kontrolü PDKS uygulamarında kullanılan bir sistemdirTicari işletmeler, banka, kurumsal alanlar, bina otomasyonunda kullanılmak için idealdirÇalışma ŞekliGö..

Hızlı Görünüm

HANVON F710X Yüz Tanıma Terminali

Geçiş Kontrol ve PDKS Gömülü 3B Biyometrik Yüz Tanıma TerminaliF710X gömülü "Dual Sensor™" yüz tanıma algoritması ile desteklenen yüz tanıma sistemidirGeçiş kontrolü PDKS uygulamarında kullanılan bir sistemdir.Ticari işletmeler, banka, kurumsal alanlar, bina otomasyonunda kullanılmak için idealdirÇalışma ŞekliGömülü 3B Tanıma Sistemi:Geçiş kontrolü..

Hızlı Görünüm

Hanvon F910 Yüz Tanıma Sistemi

Hanvon FaceID F910 Yüz Tanıma Sistemi Geçiş kontrol ve PDKS gömülü 3B biyometrik yüz tanıma sistemi.F910 gömülü "Dual Sensor™" yüz tanıma algoritması ile desteklenen yüz tanıma sistemidir.Geçiş kontrolü PDKS uygulamarında kullanılan bir sistemdir.Ticari işletmeler, banka, kurumsal alanlar, bina otomasyonunda kullanılmak için idealdir.Çalışma Ş..

Hızlı Görünüm

OP-FD10 Yüz Tanıma Terminali

OP-FD10 Yüz Tanıma Terminali Küçük boyutu ve fiyat/performans uygunluğu ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir.Gömülü 3B Tanıma Sistemi:Geçiş kontrolü, Personel Devam kontrol sistemi ve kimlik belirleme alanlarında uygulanır.Yüz Tanıma Sistemi ÖzellikleriFarklı Tanıma Metodları:Yüz tanımaYüz tanıma + PINKullanıcı Dostu Tasarım:Gömü..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
whatsapp1