Görünüm:
Hızlı Görünüm

Loop / Araç Dedektörü

Loop / Araç DedektörüOptex marka tek kanal 220V ile çalışmaktadır.Araç dedektörü yolda araç olup olmadığını tespit etmek amacı ile kullanılır.Otopark, garaj giriş - çıkışlarında araç algıladığı zaman bariyer, otomatik kayar kapıların kontrolü için kullanılır...

Hızlı Görünüm

OP-B303 Teleskopik Kollu Otopark Bariyeri - 3 SN

Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerine koyulacak fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Bariyer istenirse uzaktan kumanda, man..

Hızlı Görünüm

OP-SM-600 Kayar Kapı Motoru - 600 Kg

Yana Kayar Kapı Motorları genellikle bahçe kapılarında ve garaj kapılarında kullanıma uygun olmaktadır. Motorun içindeki kart ünitesi sayesinde, bu motorun dişlileri hareket vermesi ile ortaya çıkmış mekanizmaya yana kayar motor deniliyor. Yana kayar kapısının iki başında fotoseller bulunur. Bu fotoseller sayesinde kapıdan geçen araç veya insan old..

Hızlı Görünüm

Kablosuz Emniyet Sensörü

Emniyet Fotoseli:Uzun mesafeli algılama sensörüdür.Alıcı ve verici karşılıklı konularak 15 metreye kadar mesafede aradan bir cismin geçip geçmediği anlaşılabilir.Alıcı sensör içinde röle vardır. Bu sayesede sinyal geldiğinde isteğe göre röle kontağı açık veya kapalı hale getirilebilir.Çalışma voltajı 12V-24V'tur.  Tepki süresi 1 saniyedir.Kabl..

Hızlı Görünüm

OP-B606 Teleskopik Kollu Otopark Bariyeri - 6 SN

OP-B606 Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerine koyulacak fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Bariyer istenirse uzaktan kuma..

Hızlı Görünüm

OP-SM-1000 Kayar Kapı Motoru - 1000 Kg

Yana Kayar Kapı Motorları genellikle bahçe kapılarında ve garaj kapılarında kullanıma uygun olmaktadır. Motorun içindeki kart ünitesi sayesinde, bu motorun dişlileri hareket vermesi ile ortaya çıkmış mekanizmaya yana kayar motor deniliyor. Yana kayar kapısının iki başında fotoseller bulunur. Bu fotoseller sayesinde kapıdan geçen araç veya insan old..

Hızlı Görünüm

Emniyet Sensörü

Fotosel / SensörEmniyet FotoseliOptex emniyet fotosel sensörleri 12V 1A ile çalışmaktadır.Otoparklarda, garajlarda, bariyer ve otomatik kayar kapılar kapanırken insan, hayvan ya da araç geçmesi esnasında bariyer veya otomatik kayar kapıların kapanmasını engelleyerek, ezilmeleri ve kazaları önler...

Hızlı Görünüm

OP-B703 Teleskopik Kollu Otopark Bariyeri - 3 SN

OP-B 703 Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerine koyulacak fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Bariyer istenirse uzaktan kum..

Hızlı Görünüm

OP-SM-1200 Kayar Kapı Motoru - 1200 Kg

Kayar Kapı Motoru - 1200 Kg Yana Kayar Kapı Motorları genellikle bahçe kapılarında ve garaj kapılarında kullanıma uygun olmaktadır. Motorun içindeki kart ünitesi sayesinde, bu motorun dişlilere hareket vermesi ile ortaya çıkmış mekanizmaya yana kayar motoru deniliyor. Yana kayar kapının iki başında fotoseller bulunur. Bu fotoseller sayesinde k..

Hızlı Görünüm

OP-B706 Teleskopik Kollu Otopark Bariyeri - 6 SN

OP-P706 Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerine koyulacak fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Bariyer istenirse uzaktan kuma..

Hızlı Görünüm

RF Uzaktan Kumanda

Yüksek hızlı operasyonKolay KullanımHızlı Tepkime Süresi..

Hızlı Görünüm

OP-NS15 Hızlı Otopark Bariyeri - 1.5 SN

OP-NS15 Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerine koyulacak fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Bariyer istenirse uzaktan kuma..

Hızlı Görünüm

OP-NS30 Teleskopik Kollu Otopark Bariyeri - 3 SN

OP-NS30 Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerine koyulacak fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Bariyer istenirse uzaktan kuma..

Hızlı Görünüm

OP-NS60 Teleskopik Kollu Otopark Bariyer - 6 SN

OP-NS60 Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerine koyulacak fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Bariyer istenirse uzaktan kuma..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)
whatsapp1